Pożyczki Pozabankowe Dla Zadłużonych

BGŻ BNP Paribas Bank w Polsce jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Oraz na koniec trochę matematyki: kawalerka w centrum Szczecina wzięta na kredyt 20 lat, koszt 550 złotych miesięcznie, plus opłaty. W tym samym czasie, wynajęcie takiej kawalerki to 800-1000PLN plus opłaty. Zakładając że będę mieszkać w kawalerce do końca życia, za 20 lat moje koszty mieszkaniowe spadną 550 złotych i będę płacić tylko opłaty. Gdybym wynajmował – do końca życia płaciłbym komuś za wynajem.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: całkowita kwota pożyczki 2000 PLN, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 267,50 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, całkowity koszt pożyczki 1209,98 zł w tym: prowizja 1100 zł, odsetki 109,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3209,98 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 156,1% (stan na dzień 28.06.2016 r.).

Bo teraz tak pieprzysz bez sensu, ale gdyby do ciebie napisał prawnik z Apple’a że albo usuwasz stronę naruszającą ich nawet najgłupszy patent na białe tło albo idą do sądu i będą się domagać pół miliona USD za każdy miesiąc działania witryny to byś się zexrał w gacie. Drugi raz byś się zdziwił gdyby ci prawnik przysłał rachunek na 50 tysięcy USD za przygotowanie dokumentacji do pozwu.

Nie ma więc co się złościć i przeklinać, bo to normalna sytuacja, a nie zemsta pracowników banku za prywatną przedsiębiorczość. Jedno z drugim ma tu niewiele wspólnego (bo i z
szybka pożyczka Gdańsk
pożyczka Gdańsk
pożyczki Gdańsk
lepszym BIK byłby lepszy bank). Zarobki są fajne, ale nie powalające, więc również maniera księcia trochę była niewskazana (ale to już sam zaznaczyłeś we wcześniejszym komentarzu).

Leave a reply