Szybkie pożyczki prywatne

Opis: BDJ Kredyt jest firmą pośrednictwa kredytowego, od wielu lat świadczy usługi w zakresie doradztwa finansowego i konsultacji w doborze najlepszej oferty dla klienta. Oferuje kredyty konsolidacyjne, mieszkaniowe, hipoteczne, dla firm, gotówkowe.

Ogólnie można wiele bankom zarzucić (chociażby namawianie starszych osób do drukowania salda bankowego i pobierania za to opłaty 5zł), ale śmieszne są te historie dotyczące jakichś spisków i zmuszania ludzi do kredytów frankowych, zwłaszcza że jeszcze raz podkreślę – nie jest powiedziane, że za 10 lat nie okaże się, że kredyt we franku to jednak fajna sprawa.

Obawiasz się, że Twój kredyt będzie zbyt kosztowny i nie poradzisz sobie z jego miesięczną spłatą? Nie musisz miesięcznie spłacać wysokich rat pod warunkiem, że podpiszesz z bankiem umowę, która będzie dla Ciebie atrakcyjna. Zanim zdecydujesz się na pożyczkę, zastanów się ile wyniesie jej całkowity koszt i czy dokumenty przedstawione przez bank nie posiadają haczyków, które będą wymuszały na Tobie dodatkowych opłat. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy najważniejsze jest dokładne poznanie jej treści i konsultacja z doradcą banku, który powinien wyjaśnić Ci wszystkie wątpliwości.

Jest to mieszkanie, z którego ktoś wcześniej korzystał i opłacał rachunki za media i czynsz (co kupujący powinien dokładnie zweryfikować, żeby nie nabyć zadłużonej nieruchomości). Przy ubieganiu się tego typu kredyt bank zażyczy sobie właściwie tylko trzech dokumentów: odpisu z księgi wieczystej, podstawy nabycia lokalu przez sprzedającego oraz umowy przedwstępnej zakupu.

Chciałbym zauważyć, że każdy pieniądz opierał się na niczym innym jak zaufaniu. Taka jest do licha natura pieniądza, a te oświecone filmiki prawdę mówiąc są już śmieszne odkrywając oczywistość jakby to był najczarniejszy spiseg elit. Nawet w epoce pieniądza złotego, tak wychwalanego, nie było inaczej – użytkownik tego pieniądza ufał, że emitent nie psuł waluty. Że nie majstruje przy parytecie. Że zapewni nietykalność swoich rezerw (i powalczy kolejne). No i że będzie kontrolował podaż kruszcu w stosunku do stanu gospodarki, czy to podbijając sąsiadów zasobnych skarbcach, czy żyłując swoje wydobycie. Itd.

Z wyliczeń Związku Banków Polskich jasno wynika, że to banki ubiją na starszych osobach złoty interes. Jeśli np. 75-letnia kobieta przekaże bankowi swoje mieszkanie w Warszawie warte 373,5 tys. zł, to ten co miesiąc wypłaci jej co najmniej 951
kredyt Gdańsk

chwilówki Gdańsk
zł miesięcznie. Statystycznie 75-letnia kobieta żyje jeszcze 12 lat. Zatem w tym czasie bank wypłaci emerytce 137 tys. zł – czyli zaledwie jedną trzecią wartości mieszkania! Co stanie się z resztą pieniędzy? Część to zysk banku – w tym przypadku to przeszło 90 tys. zł. Część – ok. 140 tys. dostaną spadkobiercy.

Leave a reply